Sıkça Sorulan Sorular

Kullanmadığınız mücevherlerinizin değerini öğrenebilir, yeniden tasarlayabilir veya başka bir mücevherle takas edebilirsiniz. Elinizdeki ürün görsellerini iletişim formumuz üzerinden bize iletebilirsiniz. Ürün hakkında size daha detaylı bilgi verebilmemiz için eksperimizden randevu alabilirsiniz.

İlgilendiğiniz ürünle ilgili bizimle iletişime geçerek, denemek istediğiniz gün için randevu oluşturabilirsiniz. Bağdat caddesi mağazamızda ürünleri deneyebilir, ölçünüze uygun ayarlanması için mücevher danışmanımız ile görüşebilirsiniz.

Mücevherlerinizi ödemenizin ardından güvenli kargo ile adresinize gönderiyoruz. Gönderimiz ile ilgili detaylı takip kodu tarafınıza iletilmektedir. Bütün gönderimler sigortalı yapılmaktadır. 2-5 iş günü içerisinde elinize ulaşacaktır. Ürünü teslim aldığınızda paketinizin ambalajının durumunu kontrol etmenizi rica ederiz.


Mücevherleriniz Loomis güvencesinde Yurtiçi Kargo tarafından teslim edilmektedir. Dilerseniz talebiniz doğrultusunda İstanbul içerisindeki adresinize özel kurye ile gün içerisinde teslimatımız bulunmaktadır. Detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Mücevherinizi size gönderdiğimiz kutu içerisinde saklayabilirsiniz. Nem, sıcaklık ve darbelere karşı korumanızı öneririz. Her mücevherin kendine ait özellikleri bulunmaktadır. Satın aldığınız ürünlerle ilgili size detaylı bilgi verilmektedir.

Müşteri satın aldığı ürünü, ödeme tarihinden itibaren 14 gün içerisinde belirlenen şartlar dahilinde aynı değerde başka bir pırlantalı/elmaslı ürün ile değiştirebilir. Satın alınan ürün bu süre içerisinde iade edilmek istendiği takdirde, iade bedeli eksperimiz tarafından 5 iş günü içerisinde, iade edileceği gün oluşacak olan altın ve pırlanta fiyatları üzerinden belirlenir.