Teslimat ve İade

TESLİMAT


https://www.meyanci.com’ da vermiş olduğunuz siparişleriniz kayıtlı teslimat adresinize sipariş onayından sonra 10 iş günü içerisinde size gönderilmek üzere kargo firmasına teslim edilecektir. Özel talebiniz doğrultusunda kişiselleştirilmesini istediğiniz ürünlerde bu süre değişiklik gösterebilir. Bu gibi özel durumlarda teslimat süresi ile ilgili Satıcı, Alıcı ile iletişime geçerek gerekli bilgilendirmeyi yapacaktır. Herhangi bir yanlışlık olmaması için teslimat adresinizi kontrol etmeyi unutmayınız.

 

İADE

Satın almış olduğunuz ürünü teslim tarihinden itibaren, 14 (ondört) günlük süre içerisinde faturası, irsaliyesi ve aksesuarları ile birlikte orjinal ambalajı ile kullanılmamış olarak ve hiçbir hasar ve darbe görmeden iade edebilirsiniz, başka bir ürün ile değişimini talep edebilirsiniz.

Ürün iade durumunda ürün bedeli, havale yoluyla alınmış siparişlerde 1 (bir) hafta, kredi kartıyla tahsil edilmiş siparişlerde ise 1 (bir) ile 4 (dört) hafta arasında tarafınıza iade edilecektir. Müşteri siparişi üzerine kişiselleştirilmiş ürünlerin iadesi bulunmamaktadır. Alıcının isteği doğrultusunda içerisine yazı yazdırılan, alıcının ölçülerine göre ayarlanan, metal rengi değiştirilen, değerli taş eklemesi/ çıkartılması yapılan ürünler vs., ürünün orjinal durumunun bozulması sebebiyle kişiselleştirilmiş ürün kapsamına girmektedir.

Meyan Mücevherat Özge Özcömert firması, 6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkındaki Kanun gereklerini eksiksiz olarak uygulamayı taahhüt etmektedir.
Her türlü soru veya düşüncenizi Antika Mücevher Müşteri ilişkilerini arayıp paylaşabilirsiniz…

İade Adresi: Suadiye Mah. Bağdat Cad. No: 371/ 70 Kadiköy/ İstanbul